Oknoplast to jedna z najlepszych firm na polskim rynku. Od lat dostarcza klientom okna spełniające najwyższe parametry techniczne. Są one energooszczędne, zapewniają pomieszczeniu odpowiednią temperaturę i naświetlenie. Dom, mieszkanie czy każdy inny typ zabudowy wyposażony w okna Lubin pozwala na zaoszczędzenie energii i zmniejszenie wydatków na ogrzewanie. Okna wykonane z najlepszych jakościowo materiałów z powodzeniem mogą służyć latami, nie tracąc nic z funkcjonalności i estetycznego wyglądu. Okna od firmy Oknoplast zdobyły sobie uznanie wielu klientów. Potwierdzają to pozytywne opinie, jakie można znaleźć w sieci.

Szeroka oferta Oknoplast

W ofercie fimy znajduje się szeroki wybór okien pochodzących od takich producentów, jak Pixel, Winergetic Premiium Passive, Prismatic, Koncept, Prolux czy Winergetic Premium.

Okna Pixel są smukłe i nie posiadają zaokrągleń. Wyposażone są w duże przeszklenia. Słupek jest ruchomy, a klamka osadzona została w centralnej części okna. Pixel to produkt nowatorski zaliczany do okien najnowszej generacji.

Okna Winergetic Premiium Passive łączą w sobie kilka zalet: są nie tylko eleganckie, ale i energooszczędne oraz antywłamaniowe. Pakiet szybowy składa się z trzech komor. Okucia i uszczelki posiadają wzmocnienie, które zabezpiecza przed włamaniem i łatwym wtargnięciu do środka osób postronnych. Okna tego rodzaju doskonale się sprawdzają zarówno w domach jednorodzinnych i innych typach zabudowy. Montaż okien zapewnia użytkownikom bezpieczne życie.

Prismatic występują w różnym wariantach grubości. Można je dopasować do różnych pakietów szybowych, posiadających od 24 do 48 mm. W oknach znajdują się specjalne zaczepy, które utrudniają włamanie, działają podobnie jak blokada antywłamaniowa.

Osoby, które urządziły swoje mieszkanie lub w dom w stylu minimalistycznym, bardzo często decydują się na okna Koncept. Wyposażone zostały w smukłą ramę, są bardzo elegancko wyprofilowane. Posiadają dużą powierzchnię szklaną i są odporne na uszkodzenia. Prezentują się estetycznie i gustownie zarówno od strony wewnętrznej, jak i elewacji budynku.

Okna Prolux podobnie jak Koncept posiadają dużą powierzchnię szyb, która umożliwia na wpuszczenie do środka większej dawki światła. Smukły profil sprawia, że idealnie odnajdują się w każdym typie zabudowy – nowoczesnym i klasycznym.

Interesującą propozycją Oknoplast są okna Winergetic Premium. Poza tym, że są one energooszczędne, są też wyjątkowo szczelne. Umożliwia to mocniejsze uszczelnienie, które rozwiązuje problem rozszczelnienia pojawiający się w oknach starszej generacji. Okna zachwycają swoim wyglądem, wyraźnie poprawiają estetykę budynku.

Propozycja Oknaplast to oferta nowoczesna i funkcjonalna. Okna Lubin od lat zaspakajają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pozytywne opinie w Internecie świadczą o zadowoleniu wielu klientów, którzy dokonali wyboru i zakupu okien w Oknoplast.