Okna Lubin

Firma Oknoplast dostarcza okna bezpieczne i energooszczędne, zapewniające ciepło i odpowiednie światło w pomieszczeniu. Zastosowanie takich okien to przede wszystkim niższe koszty za ogrzewanie i komfort przebywania w mieszkaniu, domu, biurze, wszędzie tam, gdzie zamontowane są nowoczesne okna Lubin, które powstały na bazie pomysłowych projektów. Do produkcji okien wykorzystano materiały najnowszej jakości. Zwiększająca się z roku na rok rzesza klientów potwierdza perfekcyjne wykonanie tych okien, które służą klientom długie lata.

Rodzaje nowoczesnych okien

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór okien: Prismatic, Pixel, Prolux, Winergetic Premium, Okno Winergetic Premiium Passive, Koncept.

Co je wyróżnia?

Okna Prismatic o klasycznej formie profilu, posiadają szeroki zakres grubości pozwalający dopasować je do pakietów szybowych 24-48 mm. Okna wyposażone są w dwa zaczepy antywłamaniowe.

Okna Pixel posiadają smukłą konstrukcję bez zaokrągleń, z dużymi przeszkleniami, z wyraźnie zarysowanymi listwami oraz ruchomym słupkiem, z klamką, która została umieszczona w centralnej części. Pixel to okna nowej generacji, funkcjonalne i nowatorskie, okna Lubin z charakterem.

Okna Prolux uwalniają od półmroku, wprowadzają do pomieszczenia więcej światła, przez co elementy pomieszczenia są wyraziste i wyeksponowane. Okna wyposażone są w większą powierzchnię szyb. Posiadają smuklejszy profil. Idealnie się sprawdzają zarówno w domach tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Okna Winergetic Premium są energooszczędne, nie przepuszczają ciepła. Ich zastosowanie jest rozwiązaniem problemu nieszczelności okien, która z czasem pojawia się w oknach klasycznych. Wszystko to za sprawą nowoczesnego pakietu szybowego i trwalszego uszczelnienia. Okna są na tyle stylowe i estetyczne, że zachwycą każdego gościa w domu.

Okna Winergetic Premiium Passive to okna estetyczne, energooszczędne, zapewniające odpowiednią dawkę światła oraz odporne na włamanie i uszkodzenia. Trzykomorowy pakiet szybowy, wzmocnione okucia i uszczelki zapewniają pomieszczeniu bezpieczeństwo, a mieszkańcom komfortowe życie. Okna Lubin znajdują zastosowanie w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i innych zabudowaniach.

Okna Koncept z pewnością zadowolą miłośników minimalistycznego stylu. Bardzo smukła rama, gustownie wyprofilowana, duża powierzchnia szyb, optymalne parametry techniczne. Okna posiadają wszystkie cechy okien nowoczesnych i uniwersalnych. Odporność na uszkodzenia i stylowy wygląd to ich dodatkowe walory.

Wszystkie okna Lublin w firmie Oknoplast są godne uwagi i wyboru. Spełniamy oczekiwania klientów, nawet najbardziej wymagających. Oferta Oknaplast stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby i wymagania klientów.