Rolety

Rolety OKNOPLAST pomogą Ci w uszczelnieniu swojego domu. Dzięki temu, w zapomnienie pójdą stale rosnące rachunki za ogrzewanie. To zdecydowanie produkty nowej generacji.

okna lubin, okna polkowice

ROLETY

Poznaj rolety Luna, Sol Evolution, Sol i Terra – ich przeznaczenie wyszło daleko poza możliwości standardowych rolet dostępnych na rynku. To ochrona przed włamaniami, nadmierną ilością słońca i stylowy wygląd, którym zachwycają się najlepsi projektanci.

okna lubin, okna polkowice

Rolety LUNA

Ty też uważasz, że głównym zadaniem rolet jest utrzymanie ciepła wewnątrz domu i ochrona go przed chłodem, nawet w tym najchłodniejszych miesiącach w ciągu roku? W takim razie powinieneś poznać rolety Luna, które cechuje trwałość nie do pokonania. Zawdzięczają ją materiałom z których są wykonane – z najwyższej jakości aluminium. Zaś o szczelności rolet Luna decyduje sam sposób montażu, opierający się na zewnętrznej stronie okien, na profilu będącym ich przedłużeniem. To niezawodny sposób na pokrycie całej wnęki okiennej i nie dopuszczenie do jakiejkolwiek nieszczelności.

Więcej informacji >>
okna lubin, okna polkowice

Rolety SOL EVOLUTION

Szukasz odmiany w stroju Twojego domu? Nic tak skutecznie nie odświeży jego designu niż rolety Sol Evolution. Dzięki pięknemu pancerzowi wykonanemu w całości z najlepszej klasy aluminium oraz możliwości doboru do rolet swojego ulubionego koloru, spośród bogatej palety wybarwień, którą oferujemy, Sol Evolution jest doskonałym przykładem współczesnego kanonu stylu. Nie można jednak zapominać o niezwykłej jakości – piękno rolet nie zniknie nawet przez długie lata, za sprawą najlepszej jakości materiałów.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Mówi się, że co za dużo, to nie zdrowo. To powiedzenie można z powodzeniem zastosować w przypadku nadmiernej ilości światła słonecznego. Rolety Sol Evolution ochronią Twój dom przed przegrzaniem w letnie miesiące, a zimą zabezpieczą go nawet przed największym mrozem, ale to nie wszystko. Samą konstrukcją możesz sterować za pomocą bezprzewodowego pilota lub panelu umieszczonego przy oknie. Dzięki temu zgodnie z własnym życzeniem możesz kontrolować ilość światła, co jest szczególnie przydatne w upalne miesiące.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Dom marzeń, to dom energooszczędny, bezpieczny i wygodny. Czy to możliwe? Owszem i skutecznie przyczyniają się do tego rolety Terra. To stylowy design, ale przede wszystkim trwałość i ochrona przed nawet najtrudniejszymi warunkami atmosferycznymi. Do tego, dzięki nim możesz spać spokojnie – nie sforsuje ich żaden włamywacz. Do tego, nadajemy im jedną z ponad dziesięciu barw dostępnych w katalogu. Oczywiście o ich wyglądzie decydujesz Ty – dzięki temu całość idealnie skomponuje się z designem Twojego domu.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu
okna lubin, okna polkowice
okna lubin, okna polkowice
okna lubin, okna polkowice