W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo różnych okien. Jest ona zróżnicowana zarówno pod względem koloru, wielkości, jak i wykończenia oraz rodzaju okien. Mamy bardzo duże doświadczenie w sprzedaży oraz montażu okien, ponieważ działamy na rynku od przeszło 14 lat. Dzięki naszym produktom, Twoje rachunki za prąd będą zdecydowanie niższe, a Ty będziesz czuł się w swoim domu jeszcze bardziej komfortowo, niż dotychczas. Wszystkie oferowane przez nas okna powstają z przemyślanych w każdym detalu projektów, a do ich produkcji wykorzystujemy tylko najlepszej jakości materiały.

Okna Lubin.

W naszej ofercie znajdziesz aż 6 rodzajów okien.

  • Okna PRISMATIC. Ich forma jest klasyczna, a wyróżnia je węższy o 10 mm profil, który pozwala na zastosowanie większego przeszklenia. Sprawia to, że do Twojego wnętrza wpadnie dużo więcej światła. Ta linia okien posiada zaczepy antywłamaniowe.
  • Okna PIXEL. Jest to nowoczesna, smukła oraz pozbawiona zaokrągleń konstrukcja, która posiada bardzo duże przeszklenia. Są one wręcz doskonałe – znajdziesz w nich m.in. listwy przyszybowe i ruchome słupki, które w centralnej części mają umieszczoną klamkę.
  • Okna PROLUX. Częstym problemem w polskich domach są małe okna, które sprawiają, że panuje w nich nieprzyjemny półmrok. Okna PROLUX są stworzone z myślą właśnie o takich mieszkaniach. Posiadają one zwiększoną powierzchnię szyb oraz smuklejszy profil okienny, które sprawdzą się zarówno w domach tradycyjnych, jak i nowoczesnych.
  • Okna WINERGETIC PREMIUM. Dzięki swoim doskonałym parametrom technicznym, poradzą sobie z „uciekającym” z wnętrza domu ciepłem. Okna są wyposażone w nowoczesny pakiet szybowy oraz dodatkowe uszczelnienia, którym niestraszna będzie nawet najbardziej mroźna zima.
  • Okna WINERGETIC PREMIUM PASSIVE. Są one nie tylko niezwykle piękne i energooszczędne, ale także odporne na uszkodzenia i włamania. Posiadają trzykomorowy pakiet szybowy i dodatkowe wzmocnienia termiczne, np. lepsze okucia oraz uszczelki.
  • Okna KONCEPT. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich wielbicieli minimalizmu. Mają smuklejszą ramę, kształtny profil, dużą powierzchnię szyb oraz łączą w sobie parametry techniczne wszystkich wyżej wymienionych okien. Sprawdzą się one w każdych warunkach.

Nasza oferta