Na polskim rynku jest wielu producentów okien. Nie wszyscy jednak dostarczają swoim klientom okna spełniające wszystkie wymogi techniczne, bezpieczne, uniwersalne i estetyczne. Okna doskonałe, to takie, które pasują do każdego typu zabudowy i bez względu na porę roku zapewniają optymalny przepływ powietrza. Takie okna są energooszczędne, pozwalają na zaoszczędzenie środków w domowym budżecie. Inwestując w okna pochodzące od najlepszych producentów, inwestujemy w przyszłość. Kupujemy okna Lubin, które posłużą nam wiele lat, okna przyszłości dla nas i kolejnych pokoleń. W produkcji okien nie można oszczędzać na materiałach. Muszą być wykonane z najlepszych dostępnych na rynku. Okna muszą być trwałe, wytrzymałe, nie niszczyć się z upływem czasu. Tylko takie okna Lubin godne są wyboru.

Nowoczesne okna od markowych producentów

Wśród okien od najlepszych producentów, którzy dali poznać się na rynku jako niezawodni i sprawdzeni, można wskazać na Koncept, Prolux, Prismatic, Winergetic Premium czy Pixel.

Okna Koncept są wręcz idealne dla użytkowników, którzy posiadają minimalistyczny design w domu/mieszkaniu. Smukła rama, perfekcyjnie wyprofilowana robi duże wrażenie estetyczne. Okna te spełniają najwyższe parametry techniczne, posiadają dużą powierzchnię szyby. Zapewniają wszechstronny widok na zewnątrz.

Powierzchnia okien Prolux jest duża, co pozwala na wpuszczenie do wnętrza większej dawki światła. Przedmioty, rzeczy, umeblowanie pomieszczenia staje się wyraziste. Większa powierzchnia oszklenia zapewnia pomieszczeniu idealne nasłonecznienie. Smukły profil okien prezentuje się bardzo gustownie. Okna te sprawdzą się w pomieszczeniach nowoczesnych, ale i w tradycyjnych.

Najmocniejszą zaletą okien Prismatic jest wyposażenie antywłamaniowe. Dzięki specjalnym zaczepom okna chronią mieszkańców przez wtargnięciem do środka osób nieproszonych. Okna bezpieczne, odporne na włamanie.

Okna Winergetic Premium wyróżniają się od innych tym, że są najbardziej energooszczędne.  Te okna całkowicie rozwiązują problem okien nieszczelnych. Trwałe uszczelnienie osiągnięto w nich za sprawą specjalnego pakietu szybowego.  Okna starannie wykonane i bardzo eleganckie, zachwycają nawet największych krytyków.

Okna Pixel to przede wszystkim duża powierzchnia oszklenia. Okna wyposażone w wyraziste listwy i ruchomy słupek. Klamka umieszczona jest w centralnej części okna. W opinii wielu użytkowników okien Lubin, to okna idealne, z charakterem i smakiem. Łączą w sobie wszystko, co najlepsze w oknach nowoczesnych i tradycyjnych.